INFORMACE PRO VÁS - SALON KRÁSY TIFFANY

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ETICKÝ KODEX SALONU

Zde jsou pravidla, ke kterým se zavazuji a garantuji (vůči Vám, jako klientovi):
1, 100% garance vrácení peněz v plné výši, když nebudete se službou spokojená 
2, Pokud se dostavíte na domluvený čas, nikdy Vás nenechám čekat déle než 15 min. Během této doby Vám nabídnu vodu, kávu nebo čaj. Pokud byste čekala déle než 15 min, garantuji Vám slevu na Vaše ošetření 15% z ceny dané služby.
3, Zavazuji se k poskytování vysoce profesionálního ošetření, přístupu ke klientce a poradenství v řešení potřeb Vaší pleti. Jsem vyškolena profesionály ze společnosti MALU WILZ Beauté a snažím se udržovat své vzdělání na co nejvyšší úrovni pomocí pravidelných doplňkových kurzů a seminářů.
4, Kosmetická kabina bude vždy dokonale připravena na Vaši proceduru a vždy řádně uklizena. Pokud nebudete mít ten pocit, prosím, neváhejte mi tyto poznatky sdělit a dle mého uvážení Vám nabídnu kompenzaci. Pro kompletní informace o pravidlech úklidu a dodržování hygieny v salonu klikněte ZDE
5, Vždy Vás budu informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích stejně jako o jakékoli organizační změně, která se v salonu bude odehrávat. 
6, Pokud bych z důvodu nemoci nebo jiného vážného důvodu nemohla dodržet smluvený termín Vaší návštěvy, vždy Vás budu včas informovat a nabídnu Vám samozřejmě nejbližsí možný náhradní termín s následnou kompenzací ve formě vhodného bonusu k příští návštěvě.
7, Jsme výhradně dámský salon - můžete se spolehnout na 100% soukromí a klid na odpočinek
8, Pokud kliknete ZDE, naleznete tipy na základní domácí péči o pleť a nehty, které jsem pro Vás vytvořila
9, Pokud kliknete ZDE, naleznete nabídku produktů na domácí péči

 
Na oplátku i já velmi ocením a očekávám následující pravidla od Vás:
1, Udělejte si prosím na návštěvu salonu dostatek času, aby jste si mohly v klidu vychutnat péči a relaxaci. Všechna naše ošetření pleti trvají minimálně 1,5-2h a obsahují kompletní postup péče o pleť.
2, Prosíme o dochvilnost. Pokud nepřijdete včas (akceptuji 10 min), musíte pochopit, že i já mám závazky vůči následně objednaným klientkám. Bude Vám nabídnuta jiná, kratší procedura, nebo Vaše vybraná procedura bude muset být zkrácena.
3,Jako vstřícný krok a projev respektu k mé práci a relaxačnímu prostředí salonu Vás žádám o vypnutí nebo alespoň úplné ztlumení mobilního telefonu po dobu Vaší návštěvy v salonu.
4, Pokud máte rezervovanou jakoukoli proceduru a víte, že se nemůžete dostavit, omluvte se prosím co nejdříve, nejpozději však 24h předem. Pokud tak neučiníte, bude Vám při příští návštěvě účtován storno poplatek ve výši 500,-. Berte prosím na vědomí a pochopte, že pokud zavoláte v den procedury nebo večer před následujícím dnem procedury, není již pro mě možné vzniklý volný čas obsadit.
5, DÁRKOVÉ POUKAZY mají platnost 3 měsíce od data zakoupení. Pro jejich využití je nutno si nejpozději 4 týdny před vypršením platnosti DÁRKOVÉHO POUKAZU rezervovat termín na návštěvu salonu (telefonicky, on-line, e-mailem). Platnost nelze jakkoli prodloužit (po uplynutí uvedeného data poukaz propadá) , proto prosím respektujte tato pravidla a využívejte své DÁRKOVÉ POUKAZY včas.
6, Jestliže vlastníte DÁRKOVÝ POUKAZ a nebudete se moci dostavit, je třeba Vaši rezervaci zrušit do 24 hodin předem. Pokud tak neučiníte, propadá automaticky 50% hodnota DÁRKOVÉHO POUKAZU.
7, Pokud bude vámi vybraná procedura delší, než 3 hod (tj. např. kosmetika + manikúra), vybíráme 50% zálohu předem a to buď převodem na účet, nebo v hotovosti v salonu. Jestliže se tak nestane, službu nemůžeme rezervovat. Také upozorňujeme na včasné zrušení Vaší rezervace. V případě, že se tak nestane do 24 hod předem, záloha propadá.

 Děkuji Vám, že respektujete pravidla salonu a těším se na Vaši návštěvu. Veronika LabancováPŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI MALU WILZ BEAUTÉ

MALU WILZ Beauté je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví. Helmut Baurecht byl vždy fascinován barevností a krásou kosmetiky a měl svou vizi o ideální kosmetice - exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. Tento svůj sen realizoval ve spolupráci s proslulou vizážistkou Malu Wilz, která dala kosmetice své jméno. Spoluprací těchto dvou zkušených odborníků vznikl fantastický koncept - kosmetika splňující všechny požadavky. Helmut Baurecht získal za svou práci v kosmetickém odvětví mnohá ocenění, například ocenění " A life of Beauty " za zvláštní zásluhy v oblasti profesionální kosmetiky.
MALU WILZ Beauté neprovádí žádné testování na zvířatech a ani si testy na zvířatech nenechává pro vývoj své kosmetiky provádět. 

Kompletní sortiment kosmetiky Malu Wilz si můžete prohlédnout v sekci "Katalog"  
nebo na oficiálních webových stránkách: http://www.malu-wilz.cz
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky